Kurumsal

1975 Yılında ticari hayatına Tüketici Ürünleri sektöründe başlayan şirketler grubumuz ilk olarak 1993 yılında Ev Dışı Tüketim sektörüne adım atmış olup bu alanda faaliyetini Servis İstanbul Satış Dağıtım A.Ş. adı altında yürütmektedir.
Gıda ve gıda dışı ürün gruplarında ulusal ve uluslararası bir çok güçlü markanın distribütörlüğünü yapmakta olan şirketimiz İstanbul, Kocaeli ve Trakya bölgelerine kendi araçları ve personeli ile dağıtım yapmakta olup, diğer bölgelere ise ertesi gün kargo çıkışı sağlayarak 2 iş gününde teslimat yapmaktadır.
İstanbul Güneşli'de toplam 13.500m2 kapalı alana sahip kendi şirket binasında hizmet vermekte olan kuruluşumuz, 10.500 m2'lik deposu, geniş araç parkuru ve deneyimli kadrosu ile sektörde yer alan tüm işletmelere hizmet verebilmektedir.

Servis İstanbul, Ev Dışı Tüketim Sektörü'nde işletmelerin ihtiyaç duyduğu güvenilir, hızlı ve çözüm odaklı tedarik ortağı olmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı vizyonu olarak benimsemiştir. Bu çerçevede temsil ettiği güçlü ve güvenilir markalardan oluşan geniş ürün yelpazesindeki her ürünü müşterilerine rekabetçi fiyatlarla sunma, zamanında ve doğru teslimat yapma, sürekli ve kolay ulaşılabilir olma ve müşterilerinin her ihtiyacına kısa sürede çözüm üretme alanlarında sürekli daha iyisini yapma gayretinde olarak tüm işletmelere kusursuz hizmet sağlamayı hedeflemektedir.

Hizmet vermekte olduğumuz kendi faaliyet alanlarında en büyük şirket ve organizasyonların yanında sektördeki en küçük işletmeye de aynı hizmet kalitesini sunmakta olan kuruluşumuz 2018 sonu itibarı ile 2.000'in üzerinde işletmenin tedarik çözüm ortağı konumundadır.

Referans müşteri listemizi bölge satış temsilcilerimizden isteyebilirsiniz.Kampanyalar

Yeni kampanyalardan haberdar olun.

Hızlı Teslimat

Aldığınız ürünler kısa sürede size ulaşır.

Güvenilir Hizmet

Bizden hizmet alın ayrıcalıklardan faydalanın.

Online Alışveriş

Web sitemiz üzerinden online alışveriş yapabilirsiniz.

24/7 Canlı Destek

Yaşadığınız tüm sorunlar için bize ulaşın.